Nowy punkt już otwarty

Miło nam poinformować, że Centrum Ubezpieczeniowe Premium posiada już swoją siedzibę w Tychach. Znajdujemy się przy ul. Grota Roweckiego 14/18.

Bardzo często się przekonuję, że warto powierzać wiele codziennych aspektów naszego życia specjalistom. Gdy potrzebuję sukienki na wielkie wyjście to szukam dobrej krawcowej, jak zepsuje mi się pralka – szukam serwisu, jak mi coś dolega to idę do lekarza. A przecież mogłabym próbować sama… Tylko po co? Nie inaczej jest z ubezpieczeniami. Można oczywiście korzystać z oferty direct, ale nic nie zastąpi profesjonalnego DORADCY. Doradcy, który oszacuje moje potrzeby ubezpieczeniowe i na tej podstawie przygotuje najoptymalniejszą ofertę ubezpieczeniową.

Nie bez znaczenia jest też dla mnie miejsce, w którym spotykam się z moim Doradcą Ubezpieczeniowym.

Nie chcę kupować ubezpieczeń u siebie w domu, ani w kawiarni, tylko w estetycznym, przytulnym biurze. Wszystkie te wymagania spełnia w 100% biuro Agencji Premium Centrum Ubezpieczeniowe Katarzyna Skoczylas zlokalizowane w Tychach przy ul. Grota Roweckiego 14/18. Przestronne, gustownie urządzone wnętrze. Rozmowa z Klientem przy stole a nie biurku (co bardzo pozytywnie wpływa na atmosferę negocjacji), serwowana pyszna kawa i pełen wachlarz oferty produktowej czołowych Towarzystw Ubezpieczeniowych (niech nie zmyli Was fakt, że szyld biura to logo ERGO HESTII). Oznakowanie biura logiem ERGO HESTII wynika z faktu, że Punkt Standard otwarty przez Agencję Premium Centrum Ubezpieczeniowe Katarzyna Skoczylas to wspólne przedsięwzięcie Agenta i ERGO HESTII (na marginesie dodam, że inicjatywa ERGO HESTII proponowana jest naprawdę sprawdzonym, gwarantującym Najwyższy Standard Ochrony Agentom). Jest to pierwszy i jak na chwilę obecną jedyny taki Punkt w Tychach. Zapraszamy serdecznie do nas – Tychy ul. Grota Roweckiego 14/18. Sami się przekonacie, jak miłe może być spotkanie z ubezpieczeniami…

 

Pozostaw odpowiedź