Szanujmy swój czas, bo jak mówią: „Czas to pieniądz”

 

Nie zawsze mamy wolną chwilę, aby odwiedzić Agenta ubezpieczeniowego w jego biurze. ERGO HESTIA wychodzi naprzeciw naszym potrzebom. iKonto to oszczędność czasu, wygoda, prostota obsługi. Twoje polisy w jednym miejscu, zawsze pod ręką.

Klienci często narzekają, że trudno im znaleźć czas, aby przyjechać do Agenta do biura odebrać polisę, podpisać ją i zapłacić. Wyobraźmy sobie, że mamy do czynienia z taką oto sytuacją: okres ochrony na polisie już się rozpoczął i dobrze by było mieć aktualne potwierdzenie zawarcia OC komunikacyjnego w dowodzie rejestracyjnym – bo jak nas zatrzyma policja to nie będzie wesoło. Agencja PREMIUM Centrum Ubezpieczeniowe przygotowała nam atrakcyjną ofertę kontynuacji ubezpieczenia a my  jesteśmy właśnie na drugim końcu Polski i nie ma takiej możliwości, aby podjechać i odebrać polisę.

A najgorzej jak się przytrafi szkoda. Przekazywanie wszystkich szczegółów zdarzenia na infolinii, wysyłanie stosownych dokumentów do Towarzystwa Ubezpieczeniowego tradycyjną pocztą – to wszystko bardzo wydłuża proces likwidacji szkody.

Rozwiązaniem tego typu problemów jest posiadanie iKonta. Przy zawarciu jakiegokolwiek ubezpieczenia w ERGO HESTII każdy Klient ma możliwość aktywowania swojego własnego iKonta.

Dlaczego warto?

  • zatwierdzanie polis na dowolnym urządzeniu mobilnym – w dogodnym czasie i miejscu
  • możliwość samodzielnego wprowadzania zmian na polisie – takich jak np. numer rejestracyjny, wprowadzenie cesji
  • płatność za polisę bezpośrednio z iKonta online
  • zgłaszanie szkody, wysyłanie dokumentacji itp.
  • przypomnienia o płatności kolejnych rat, czy kończącym się ubezpieczeniu.

 

Poprzez iKonto każdy Klient może kontaktować się z nami. Zadać pytanie, poprosić o przygotowanie oferty ubezpieczeniowej, otrzymać propozycję polisy i na spokojnie się zastanowić czy na pewno odpowiada ona Jego oczekiwaniom.

 

ZOBACZ: KRÓTKA WYCIECZKA PO IHESTII

Wszystkich Klientów serdecznie zapraszamy do naszego biura w Tychach przy ul. Grota-Roweckiego 14/18. Zawsze wszystkich mile witamy! Jak jednak Drogi Kliencie jesteś bardzo zabiegany – iKonto w ERGO HESTII jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.